Gudfadderiet

13626436_1137945802911541_8879381443192461500_nVälkommen Nollan, till ett nytt, spännande och utmanande äventyr!

Vill du komma i kontakt med det allsmäktiga Gudfadderiet? Maila gf@gudfadderiet.se
För mer information, kolla även in Gudfadderiets egen hemsida: www.gudfadderiet.se.

Gudfadderiet:

General & Nolleansvarig
General Isa
general@gudfadderiet.se
nolleans@gudfadderiet.se

Kassör
Fadderist Pentti
kassor@gudfadderiet.se

Kreatör & Personal
Fadderist Emma
personal@gudfadderiet.se

Fadderansvarig
Fadderist Sara
fadderans@gudfadderiet.se

Dryck & Transport
Fadderist Johanna
dryck@gudfadderiet.se

Mat & Sittning
Fadderist Johanna
mat@gudfadderiet.se

Gückel, Biljett & Vice Tryck
Fadderist Love
gyckel@gudfadderiet.se

Tryck, Webb & Info
Fadderist Malin
tryck@gudfadderiet.se

Intendent
Fadderist Calle
intendent@gudfadderiet.se