Gudfadderiet

13626436_1137945802911541_8879381443192461500_nVälkommen Nollan, till ett nytt, spännande och utmanande äventyr!

 

Vill du komma i kontakt med det allsmäktiga Gudfadderiet? Maila gf@gudfadderiet.se
För mer information, kolla även in Gudfadderiets egen hemsida: www.gudfadderiet.se.

Gudfadderiet:

General
Generalen
general@gudfadderiet.se

 

 

 

 

Kassör & biljett
Fadderist Jonatan
kassor@gudfadderiet.se

 

 

 

 

Spons & vice general
Fadderist Cissi
spons@gudfadderiet.se

 

 

 

 

Vice spons, Info & sittning
Fadderist Elin
infosittning@gudfadderiet.se

 

 

 

 

Fadderansvarig
Fadderist Martin
fadder@gudfadderiet.se

 

 

 

 

Nollanansvarig
Fadderist Julia
nolleans@gudfadderiet.se

 

 

 

 

Dryck & Transport
Fadderist Magnus
dryck@gudfadderiet.se

 

 

 

 

Mat & Personal
Fadderist Jessica
mat@gudfadderiet.se

 

 

 

 

Gückel & Kreatör
Fadderist Agnes
gyckel@gudfadderiet.se

 

 

 

 

Tryck & Webb
Fadderist Emelie
tryck@gudfadderiet.se

 

 

 

 

Intendent
Fadderist Erik
intendent@gudfadderiet.se