Välkommen Nollan, till ett nytt, spännande och utmanande äventyr!

General

Gudfadderiet ser dig, N0llan.

general@gudfadderiet.se

Kassör

Gudfadderiet ser dig, N0llan.

kassor@gudfadderiet.se

Intendent & Vice General

Gudfadderiet ser dig, N0llan.

intendent@gudfadderiet.se

Tryck & Gyckel

Gudfadderiet ser dig, N0llan.

tryck@gudfadderiet.se
gyckel@gudfadderiet.se

Dryck & Transport

Gudfadderiet ser dig, N0llan.

dryck@gudfadderiet.se

Spons & Webb

Gudfadderiet ser dig, N0llan.

spons@gudfadderiet.se

Sittning & Vice Spons

Gudfadderiet ser dig, N0llan.

sittning@gudfadderiet.se

Nolleansvarig & Vice Tryck

Gudfadderiet ser dig, N0llan.

nolleansvarig@gudfadderiet.se 

Mat

Gudfadderiet ser dig, N0llan.

mat@gudfadderiet.se

Fadderansvarig

Gudfadderiet ser dig, N0llan.

fadderansvarig@gudfadderiet.se

Kreatör & PR

Gudfadderiet ser dig, N0llan.

PR@gudfadderiet.se