Välkommen Nollan, till ett nytt, spännande och utmanande äventyr!

General & Nolleansvarig

Isabella Blomlöf

general@gudfadderiet.se
nolleans@gudfadderiet.se

Kassör

Pentti Niiranen

kassor@gudfadderiet.se

Intendent

Carl Bogstedt

intendent@gudfadderiet.se

Tryck, Webb, Info & Vice-general

Malin Rahm

tryck@gudfadderiet.se

Gückel, Biljett & Vice-tryck

Love Eriksson

gyckel@gudfadderiet.se

Mat & Sittning

Johanna Schwarz

mat@gudfadderiet.se

Dryck, Transport & Spons

Johanna Pellnor

dryck@gudfadderiet.se

Fadderansvarig

Sara Svanberg

fadder@gudfadderiet.se

Kreatör & Personal

Emma Ackelman

personal@gudfadderiet.se